Çorlu'daki istiridye mantarı kompost üretim tesisimizin her bir odası 6'şar tonluk 10 adet buhar pastörize odasına sahiptir. Günlük olarak ortlama 15 ton kapasiteye sahip olup tüm Marmara ve Trakya müşterilerine hizmet vermektedir. Buharda pastörize edilen ürünlerimiz tamamen mikrop ve bakterilerden arındırılmış olarak otomatik dolum makinası ile maksimum 30 saniyede blok presli paketler halinde 50 cm boy 30 cm genişlik 20 cm kalınlık ebatlarında standart olarak hızlıca paketlenmektedir. Ağırlıklar mevsime göre 12 kg ile 14 kg aralığında değişmektedir

Natura Kompost Natura Mycelium
WhatsApp Image 2018-06-20 at 13.25.47.pn

İstiridye Mantarı Kompostu

 

Hiçbir kimyasal madde kullanılmadan hazırlamış olduğumuz kompostumuz saman ve ham kayın talaşı karışımlı olup aynı zamanda iyi tarım belgesine sahiptir.

Yüksek kaliteli  ve verimli kompost üretimi için buhar pastörizasyon'u ile dünya standartlara uygun pastörizasyon yapılmaktadır. 

 

  Firmamızın ARGE çalışmaları da süreklilik arz etmektedir. Daima En kısa sürede maksimum verimi alabilmek adına her türlü arge çalışmaları kendi mantar üretim tesislerimizde öncelikli olarak denenmektedir.

 Şu anki kompost üretim sistemimizde ortalamada Misel türüne göre %25 %30 aralığında verimler müşterilerimiz tarafından alınmaktadır.

 

Afyon'daki istiridye

 mantarı kompost üretim tesisimiz her biri 40 ton kapasiteli 4 adet buhar pastörize odası ile günlük olarak 40 ton üretim kapasitesine sahip olup Anadolu müşterilerine hizmet vermektedir.

buharda pastörize edilen ürünlerimiz tamamen mikrop ve bakterilerden arındırılmış olarak otomatik dolum makinası ile maksimum 30 saniyede blok presli paketler halinde 50 cm boy 30 cm genişlik 20 cm kalınlık ebatlarında standart olarak hızlıca paketlenmektedir. Ağırlıklar mevsime göre 12 kg ile 14 kg aralığında değişmektedir 

Natura Kompost Natura Mycelium