Natura Mantar Hakkında Ve İstiridye Mantarı Kompostu Üretim Tesisleri

Afyon İstiridye Mantarı Kompost Tesisi

NATURA MANTAR MİSEL ve KOMPOST ailesi olarak, 2012 yılından itibaren, Çorlu (800m²) ve Çatalca (1200m²) tesislerimizde toplam 2000m²  alanda istiridye mantarı ve istiridye mantarı kompostu üretimi konularında faaliyet göstermekteyiz.

2018 yılı itibari ile Afyon Bolvadin'de 3500m² kapalı alanda  istiridye mantarı kompost üretim tesisimizi faaliyete sokarak Türkiye'nin en büyük ve lider firması olmaktan gururluyuz.  

Bu bağlamda Çorlu'daki istiridye mantarı kompostu üretim tesisinde aylık 100 ton sarımı tamamlanmış olamak üzere 400 ton istiridye mantarı kompostu üretimimizi tüm Marmara ve Trakya bölgesinin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Afyon Bolvadin'de bulunan 350 ton sarımı tamamlanmış olamak üzere aylık 1000 ton istiridye mantarı kompostu üretimli tesisimizi de tüm Anadolu'daki üreticilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bu konuda Türkiye'nin dünya standartlarında  istiridye mantarı kompostu üretimi yapan en büyük ve lider firması olamaktan gururluyuz. 

 

Çatalca'daki istiridye mantarı üretim tesisimizde aylık 15 ton üretilen istiridye mantarlarımıza ek olarak kompost tedariği yaptığımız üreticilerimizden aldığımız istiridye mantarlarını da paketleyerek Türkiye'nin dev marketlerine ve şirketlerine paketli ve paketsiz olarak kesintisiz tedarik edebilen en büyük ve lider firması olamaktan gururluyuz.

Firmamız, Ukrayna da faaliyet gösteren En büyük misel üreticisi firma ile işbirliğine giderek,  

NATURA MYCELİUM  markası ile ithal ettiği istiridye mantarı miseli (Tohum) ve tüm egzotik türlerin misellerini Türkiye'de satışını 2015 yılından bugüne yapmaktadır ve sizlere Türkiye'nin markası en genç, en taze ve en agresif NATURA MYCELİUM ile hizmet vermekten gururluyuz.  

Bizler de üretici olduğumuz için istiridye mantarı üretiminin sorunlarını iyi bilmekteyiz. Bu yüzden sizlerle aynı yolda yürüyoruz ve miselin gücünün  kompostun kalitesinin bu işte çok önemli bir faktör olduğununu bilincindeyiz. NATURA MYCELİUM üretici firması, hızlı ve güçlü misel konusunda uzman bilim insanlarıdır. Ukrayna'nın önde gelen hocalarıdır. Türkiye’ de pek çok üretici bu miseli kullanıp misel ve kompost farkını yaşadı gördü. 

 

Bundan böyle misel ihtiyacınızı karşılayacak olan firmamız, misellerin yurtdışından Türkiye’ye sevkiyatından başlayarak, tesislerimizde depolanması ve sizlere ulaştırılmasına kadar olan süreçte soğuk zincirin kırılmadan devam ettirilmesini sağlamayı, birinci görev kabul etmiştir.

İstiridye mantar üretimi ve  miselimizin özellikleri ile alakalı görüşebilir, bilgi alışverişinde bulunabiliriz. Bu işe gönül vermiş siz üreticilere selamlar, saygılar…

 

 

 

 

 

 

Afyon Kompost Üretim Tesisi

Afyon İstiridye Mantarı Kompost Tesisi

Çatalca İstiridye Mantarı ÜretimTesisi

Çatalca İstiridye Mantarı üretimTesisi

Afyon İstiridye Mantarı Kompost Tesisi

Çatalca İstiridye Mantarı ÜretimTesisi