İstiridye Mantarı Üretimine Başlayacaksınız ama ilk önce bir-iki tane kompost alayım da deneyeyim diyorsunuz o zaman doğru yerdesiniz. Bizler de sizin için istiridye mantarı deneme kitini oluşturduk böylece istiridye mantarı üretimini evinizde yapabileceksiniz.

Biz internetteki diğer satıcılar gibi değiliz sizlere sattığımız deneme kitlerinin gelişimi ve mantar alıncaya kadar ve aldıktan sonraki süreçlerin tamamında yanınızdayız. Aldığınız deneme kitinin gelişmesini adım adım takip edecek ve hafta hafta WhatsApp aracılığı ile ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendireceğim. İlerisi için büyük düşünüyorsanız bu bilgileri bizzat öğrenecek ve kompost üzerinde bizzat uygulama imkanı bulacaksınız. Bu işte büyümek istiyorsanız kendinize iyi ve güvendiğiniz bir rehber bulmanız en hayırlısı olacaktır. Eğer istiridye mantarını yetiştirme konusunda benim rehberiniz olmamı, yardımcı olmamı isterseniz bunu seve seve yaparım. Aramınz yeter. 😉  Yukarıda belirtilen WhatsApp sipariş hattı yerinde yazan telefon numarasını

(0543 914 83 90) arayabilir veya WhatsApp'dan yazarak  istiridye mantarı deneme kitini nasıl alacağınız ve yetişmesi esnasında size yardımcı olacak talimatların tamamını edinebilirsiniz. WhatsApp ile iletişim için TIKLAYIN. 7/24 WhatsApp dan yazabilirsiniz. Görüşmek üzere sağlıklı günler bol kazançlar.

14 kg İstiridye Mantarı Deneme Kiti Fiyatı: 30 tl dir 
NOT: Eğer deneme amaçlı 10
adetten fazla alırsanız indirim uygulanır
Detaylı bilgi için lütfen 0543 914 83 90 numarasını arayınız veya mesaj atmak için TIKLAYIN
NEM VE SICAKLIK ÖLÇER CİHAZ
KOMPOST İÇ SICAKLIK ÖLÇEN CİHAZ
Özellikle nem ve sıcaklık ölçer bir cihaz temin etmeniz oldukça önemlidir çünkü bizi aradığınızda da belirteceğim gibi kompostun başarıyla mantar vermesi için sıcaklık ve nem oldukça önemlidir.
Nem Ve Sıcaklık Ölçer Fiyatı: 25 tl dir
Kompost İç Sıcaklık ÖlçerFiyatı: 35 tl